Наприкінці січня працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС та їх колеги з Долинського райвідділу міліції задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди.
Майстер лісу Долинського агролісгоспу за відпуск лісо продукції вимагав у жителя одного з сіл району 1400 гривень. Про це стало відомо правоохоронцям. Після того, як майстер отримав від селянина зазначену суму, його затримали працівники міліції. В посадовця вилучили помічені купюри. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, а саме вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.
По кримінальному провадженні призначено криміналістичні та судово-хімічні експертизи. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією належного йому майна.
До речі, це вже другий випадок отримання неправомірної вигоди, задокументований правоохоронцями в цьому році. Так, на початку січня оперативники затримали керівника одного з вищих навчальних закладів у Коломиї, який вимагав 2700 гривень за укладення договорів оренди частини приміщення вишу для встановлення там автоматів з кавою.

СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області