Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

5 РОКІВ УМОВНО ЗА ЗРАДУ…

Воістину таке можливе тільки в Україні – ​полковника СБУ засудили до 5 років умовно за шпигунство на користь Росії.
Печерський райсуд засудив до 5 років в’язниці умовно полковника СБУ за передачу росіянам секретних відомостей про діяльність «Азовмаша», повідомляють Українські Новини.

Рішенням суду полковник СБУ, уродженець Севастополя, визнаний винним у тому, що, будучи заступником начальника управління контррозвідки Головного управління СБУ в Києві та області, вчинив службове підроблення, передав третім особам секретні відомості і незаконно прослуховував телефонні розмови.

Згідно з текстом судового рішення, полковник СБУ в лютому 2015 отримав від замдиректора по зовнішньоекономічних зв’язках ТОВ «Рейлтрансхолдінг», з яким раніше проходив службу в органах безпеки і знаходився в товариських стосунках, пропозиція зібрати інформацію про фінансово-господарської діяльності «Азовмаша» за винагороду.

Зацікавленість вищевказаного російського підприємства викликана намірами монополізувати надалі галузь вагонобудування на територіях колишніх країн СНД шляхом проведення недобросовісних конкурентних дій.

Полковник СБУ, використовуючи оперативно-розшукові та контррозвідувальні можливості, зібрав необхідну інформацію і передав її електронною поштою замовнику з Росії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Крім того, підсудний дав вказівки підлеглим прослуховувати телефони керівника «Азовмаша», мотивуючи це тим, що він нібито підозрюється у фінансуванні терористів на Донбасі.

Обвинувачений в суді повністю визнав свою провину.

У зв’язку з цим суд засудив його до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки. В інші ж часи або в іншій державі за шпигунство на користь ворожої держави, що є зрадою, полковник би отримав довічне ув’язнення з повною конфіскацією або вищу міру…

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.