Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

«Асфальт на сніг» – це німецькі технології»

В службі автомобільних доріг Львівської області прокоментували новину, яка облетіла ЗМІ і соцмережі, в якій видно як працівники дорожньої служби латають ями прямо по багнюці і снігу

Сучасні європейські технології дозволяють дорожникам проводити ремонтні роботи на трасі Н‑02 Львів-Тернопіль (об’їзд м. Золочів) навіть в негоду.

Про це повідомила спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Тетяна Паробій, передає ІА Корупція Інфо.
Для ремонту даної ділянки дорожники застосовують німецькі технології. Вони дозволяють використання для проведення ремонтних робіт не лише нових будівельних матеріалів, але й старого дорожнього покриття.

Спочатку на існуючий старій поверхні дороги щебенево-піщаною сумішшю засипаються ямки, глибиною до 20 см. Далі проходить фреза, яка розпушує і вимішує старе покриття з щебенем та піском. Після того грейдер профілює та вирівнює поверхню дороги. На завершення каток утрамбовує та забезпечує безпечний проїзд.

Така технологія дозволяє ліквідувати аварійну ямковість, а також зміцнити основу дороги. І вже лише після цього, орієнтовно. через місяць, на цій ділянці розпочнеться середній поточний ремонт.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Дана технологія дозволяє дорожникам працювати за будь-яких температурних умов та погоди.

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Джерело: Lifeinvest

Кількість переглядів: 36 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.