Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

АВСТРІЯ З ФІРТАША ПЕРЕКЛЮЧИЛАСЯ НА КЛЮЄВА?

У Австрії провадиться кримінальна справа проти голови адміністрації президента Андрія Клюєва, повідомляє кореспондент Радіо Свобода з Відня. Розслідування за двома статтями «відмивання коштів» та «зловживання владою» проводить прокуратура, а саме департамент боротьби з економічними злочинами та корупцією. Про це йдеться у відповіді прокуратури організації місцевих українських активістів.

«Ваше подання від 23.01.2014 було перенаправлене до прокуратури Відня з огляду на вже розпочате там провадження».
У шапці листа йдеться про таке:

«Прокуратура з економічних злочинів та боротьби з корупцією.

Кримінальна справа.

Проти:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

обвинувачений Андрій Петрович КЛЮЄВ,

нар. 12.08.1964, укр.

Згідно з:
§ § 165, 302 статті Кримінального кодексу Австрії».

У Кримінальному кодексі Австрії стаття 165 називається «Відмивання грошей». Карається позбавленням волі від одного до десяти років. Стаття 302 – ​«Зловживання владою». Карається позбавленням волі від шести місяців до п’яти років.

Як свідчать розслідування українських журналістів, у братів Клюєвих в Австрії є низка компаній, які контролюють сонячну енергетику в Україні, а також перелік об’єктів дорогої нерухомості. Згідно з австрійським законодавством, при підозрі у відмиванні коштів, пов’язані банківські рахунки мають бути заблоковані.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Джерело: РадіоСвобода

Кількість переглядів: 36 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.