Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Банк у смартфоні: визначено найкращі програми для мобільного банкінгу

Світовим лідером в галузі мобільного банкінгу визнано австралійський банк Westpac. Саме він зайняв перше місце в рейтингу «Global Mobile Banking Benchmark», складеному аналітичною компанією Forrester. Westpac, який входить у Велику четвірку банків Австралії, був оцінений на 86 балів зі 100. При цьому, середня оцінка по галузі склала 65 балів.

Друге місце в глобальному рейтингу і перше в Європі посів торішній переможець, іспанська CaixaBank. Він набрав 85 балів.

Інші найбільші банки Австралії, а саме Commonwealth Bank, NAB ANZ, також були високо оцінені експертами. Крім них, відмінні можливості мобільного банкінгу надають Канадський імперський банк торгівлі (CIBC), Scotiabank (Канада), банк Garanti в Туреччині, американський Bank of America, польський Bank Zachodni WBK, британський Lloyds і Wells Fargo в США

Аналітики Forrester оцінювали послуги мобільного банкінгу 46 великих роздрібних банків на чотирьох континентах. Всього враховувалося 40 критеріїв.

Westpac отримав найвищий бал в категорії управління транзакціями в додатку, обліку та управління коштами. Його функціонал по управлінню маркетингом і продажами також був визнаний кращим. Це один з небагатьох банків, що дозволяють здійснювати безконтактні NFC-платежі. Westpac надає і низку інноваційних функцій, наприклад, його клієнти можуть фотографувати свої кредитні картки, щоб активувати їх.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

На думку експертів, за останні кілька років більшість банків значно поліпшили дизайн і функціональність своїх мобільних додатків. «Але вони не повинні зупинятися на цьому, а навпаки, підвищувати планку, щоб забезпечити кращий сервіс мобільного банкінгу своїм клієнтам».

Кількість переглядів: 21 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.