Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

BBC: Конфлікт на Донбасі є «громадянською війною»

Британська корпорація ВВС наполягає на коректності використання терміну «громадянська війна» щодо конфлікту на Донбасі.

Про це йдеться у відповіді ВВС на скаргу колишнього журналіста Олександра Северина, яку він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Ми розуміємо, що ви вважаєте невідповідним застосування терміну «громадянська війна» для характеристики ситуації в Україні у статті «Українська криза: Янукович шкодує щодо кровопролиття в Києві», – відзначається у відповіді ВВС.
«Немає загальноприйнятого визначення фрази, або того, коли слід її застосовувати (тобто, в якій точці внутрішній конфлікт стає громадянською війною)», – вважають у ВВС.

«Тим не менш, бойові дії українців проти українців за майбутнє своєї країни є досить масштабними, щоб виправдати використання цього терміну», – наголошує корпорація у своїй відповіді на скаргу.

За повідомленнями фейсбук-користувачів, протягом останніх двох днів ідентичну відповідь отримали також інші українці, що дорікали BBC через використання терміну «громадянська війна».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

В тому числі, BBC запевнило у своєму праві використовувати цей термін одного зі співробітників посольства Британії в Україні.

Варто зазначити, що приводом для скарг стало вживання цього терміну журналістом ВВС Гебріелом Гейтхаусом, який взяв інтерв’ю в екс-президента України Віктора Януковича.

Водночас жодний міжнародний документ або рішення, що стосується конфлікту в Україні, не вживає термін «громадянська війна».

Проте, цей термін активно вживають російські посадові особи.

Тож постає цілком логічне запитання, а на чиєму боці виступають ВВС і його власники?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Джерело: ЄП

Кількість переглядів: 36 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.