Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

«Бідні, бідні свободівці»…

Протягом минулого року ТОВ «Комунальні інвестиції» отримало від КП «ДРЕУ» більше мільйона гривень за послуги з утримання доріг, площ та внутрішньоквартальних територій в Івано-Франківську.

Як повідомляє Курс з посиланням на громадське об’єднання «Антикорупційна платформа», 19 березня 2014 року комунальне підприємство «Дорожнє дорожньо-експлуатаційне управління» уклало договір з ТОВ «Комунальні інвестиції» про оплату послуг з утримання доріг, площ та внутрішньо квартальних територій Івано-Франківська. За договором вартість послуг становила 1 061 555, 27 гривень.

Засновниками ТОВ «Комунальні інвестиції» є два депутати Івано-Франківської міської ради – Оксана Савчук та Михайло Сеньків, члени фракції ВО «Свобода».

Їх вважають близькими соратниками голови фракції та голови бюджетної комісії ради Романа Онуфрієва. Оксана Василівна та Михайло Ярославович почали займатись діяльністю в сфері ЖКГ та благоустрою в 2011 році, за рік після остаточного формування «свободівської» більшості в міській раді.

Це далеко не єдиний договір, за яким ТОВ «Комунальні інвестиції» освоюють кошти міського комунального господарства. «Антикорупційна платформа» готує детальніший аналіз господарської діяльності компанії депутатів-свободівців.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Результати свого дослідження активісти обіцяють опублікувати незабаром.

Кількість переглядів: 9 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.