Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Більдербергський клуб знову вирішував долю світу

Нещодавно Австрії відбулася одна з найбільш закритих зустрічей світової еліти – Більдербергська конференція, яку прихильники «теорій змов» називають «всесвітнім тіньовим урядом».

Про це пише ВВС.

Цього року на зустріч Тельфс-Бюхен приїхали 133 гостя з яких 21 – політики, світ фінансів представляє 31 людина, промисловість і транспорт – 18. У їх числі – міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн і колишній міністр фінансів британського тіньового кабінету міністрів лейборист Ед Боллс.

Також на конференції були присутні радник президента США Барака Обами з питань фінансів і економіки Лоуренс Бун, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте і президент Австрії Хайнц Фішер.

Організатори кажуть, що склад учасників цього року дуже різноманітний. Однак серед запрошених – лише 27 жінок. У їх числі – голова правління банку «Сантандер» Ана Ботін, голова Ради піклувальників ВВС Рона Фейрхед і головний редактор журналу Economist Занні Минтон Беддоус. Дві останні представляли ЗМІ, таких учасників на цій зустрічі – 18.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Гості «секретного клубу» мали намір обговорити питання безпеки, у тому числі поширення хімічної зброї, Близький Схід, Іран, тероризм, НАТО і кібербезпеку.

Форум проводиться щорічно. З першого засідання, яке пройшло в 1954 році, про клуб майже нічого не відомо. Разом з тим, нещодавно з’явився сайт, що публікує список учасників і теми, запропоновані до обговорення.

Чи вирішував «всесвітній тіньовий уряд» на даній зустрічі подальшу долю України та Росії, дане джерело не повідомляє, тому лиш залишається здогадуватися…

За матеріалами закордонних ЗМІ

Кількість переглядів: 33 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.