Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Буде оновлено угоду про асоціацію Україна-ЄС ?

У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. А в 2020 Україна буде намагатися отримати промисловий безвіз.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час спільного прес-брифінгу з головою комітету Європарламенту із закордонних справ Девідом Макалістером.Угода-про-асоціацію1-1024x545

Другим важливим завданням є оновлення Угоди про асоціацію, яке повинно відбутися в 2021 році. Ми зараз уважно вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити його максимально ефективним, зручним і успішним для обох сторін, — Олексій Гончарук.

У плані євроінтеграції наступного року уряд поставив собі завдання досягти так званого промислового безвізу – ACAA agreement – домовленості, яка дозволять українському нашому бізнесу вільно торгувати з європейським колегами. Також Гончарук анонсував на 28 січня 2020 проведення Ради асоціації – першої зустрічі у Брюсселі на рівні новопризначених прем’єр-міністра, уряду і глави Єврокомісії.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Верховна Рада і Кабмін схвалили «дорожню карту» виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Через рік в лютому 2019 року Климпуш-Цинцадзе заявила, що загальний прогрес України у виконанні зобов’язань Угоди про асоціацію з Європейським союзом, становить 42%.

Раніше в Єврокомісії опублікували звіт за 2018 рік щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Єврокомісар Йоганнес Ган відзначив успіх реформ децентралізації, медицини, держуправління і освіти. Особливо важкими назвали реформи пенсійного забезпечення, охорони здоров’я та освіти. У судовій реформі та в боротьбі з корупцією в ЄС помітили прогрес, але вказали, що він повільний.

Під час засідання Комітету асоціації Україна-ЄС сторони провели «вступну» розмову з удосконалення тексту угоди про Асоціацію.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 84 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.