Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Надзвичайні новини

Фейсбук за нами стежить? – Єврокомісія

У Єврокомісії вимагають від соціальної мережі Facebook пояснень у зв’язку із скандалом навколо витоку даних з особистою інформацією десятків мільйонів користувачів.

“Я вимагаю від Facebook подальших пояснень, наприклад, у якій мірі це торкнулось європейських користувачів” – заявила єврокомісарка з питань правосуддя Вера Юрова в інтерв’ю виданню виданню Bild am Sonntag, передає Deutsche Welle.

За її словами, “це зловживання даними 50 мільйонів користувачів Facebook є абсолютно неприйнятним”.

Юрова також наголосила, що уряд і відповідальні відомства США запевнили ЄС, що вони “сприймають усі звинувачення вкрай серйозно і працюють над підготовкою необхідних заходів”.

“Цей скандал повинен стати сигналом для всіх нас. Те, як ми поводимося з власними особистими даними, може мати масштабні наслідки. Зрештою, мова йде про основи нашої демократії”, – заявила Юрова.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, компанія Facebook перебуває під вогнем критики, оскільки з’ясувалося, що британська аналітична фірма Cambridge Analytica зловживала великими об’ємами даних, отриманих через Facebook, щоб допомогти політикам здобути перемогу на виборах. Зокрема, йдеться про виборчу кампанію президента США Дональда Трампа і Brexit-кампанію.

Керівництво Європейського парламенту запросило Цукерберга надати пояснення з приводу скандалу із зловживанням персональними даними. У США також хочуть свідчень Цукерберга перед Конгресом.

 

Марк Цукерберг заявив, що через скандал компанія проаналізує всі додатки, які мають доступ до значної кількості інформації користувачів, та обмежить доступ цих даних для розробників.

Кількість переглядів: 51 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.