Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Гречка не може коштувати вдвічі дорожче рису — експерт

Експерти відзначають аномальний зростання цін на гречку, ціна якої вдвічі вище рису. За даними Державної служби статистики з 29 лютого по 30 березня середньозважені ціни на гречку зросли на 10%, або на 2,81 гривні до 30,82 гривні / кг. Українська асоціація постачальників торговельних мереж вважає необґрунтованим підвищення цін на гречану крупу.

«Що стосується круп, то зростає в ціні, фактично, тільки гречка, вартість іншої продукції практично не змінюється. Знаєте, є золотий стандарт у світі, так і у нас -» стандарт гречки «. В умовах нестабільності золото зростає в ціні, оскільки це товар, що люди інвестують, аналогічне можу сказати і про гречку «, — сказав генеральний директор асоціації Олексій Дорошенко.

За словами Дорошенка, гречка коштує в 2 рази більше ніж рис, і це ненормально. «Тому, якщо б ми зібрали на 10-15% менше, ніж у попередньому році, то, відповідно, не може бути зростання ціни на 70% через неврожай в 10%», — повідомив він.Гендиректор асоціації постачальників привів у приклад рис, ціна на який — стабільна, а середня становить 16,5 гривень, в той час як гречка коштує 32 грн.

Кількість переглядів: 201 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.