Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

«Hyundai» шукає партнера на Львівщині

Компанія «Хюндай Корпорейшн» розглядає можливість створення на Львівщині спільного україно-корейського виробництва. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з представником компанії «Хюндай Корпорейшн» Іллею Джонг та Почесним консулом Республіки Корея у Львові Владиславом Ртіщевим, яка відбулася у четвер, 17 грудня.

Голова представництва «Хюндай Корпорейшн», яке розташоване в Києві, Ілля Джонг розповів, що компанія давно працює на українському ринку та має намір розширювати свої потужності на території України. При цьому не лише у сфері залізничної інфраструктури, а й у інших напрямках.

«Наша мета – ​розвиток проектів в Україні та завоювання нових ринків центральної та східної Європи. Компанія хоче розвиватися, саме тому важливо знайти хорошого партнера, – ​розповів Ілля Джонг. – ​Ми маємо намір створити спільне підприємство. Львівщина є дуже привабливою для нас і ми розглядаємо можливість розміщення виробничої бази на території Львівської області. Саме тому й хотіли б розглянути програми для інвесторів. Думаю, що ми знайдемо спільні точки дотику».

За його словами, уже відбулася зустріч з керівником одного із підприємств Львівщини, яке «Хюндай Корпорейшн» розглядає як потенційного партнера.

Своєю чергою Олег Синютка окреслив переваги Львівщини: її розташування, інфраструктуру, безпеку, стабільну політичну ситуацію. Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області здійснюється супровід інвестиційних проектів. Також він зазначив, що особливістю є те, що на Львівщині збереглася традиція машинобудування та легко можна буде зайти висококваліфікованих спеціалістів у даній сфері.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Сподіваюся, що наша наступна зустріч носитиме практичний характер. «Хюндай» – ​це успішний бренд, – ​сказав Олег Синютка. – ​Ми дуже зацікавлені у тому, щоб виробнича база всесвітньовідомої компанії була розміщена саме тут. Для нас важливо, щоб такий партнер, як ваша компанія, був у Львівській області».

Опісля очільник ОДА запропонував корейській стороні надати технічні вимоги для розміщення виробництва.
До речі, за словами Владислава Ртіщева, корпорація «Хюндай» також зацікавлена у реалізації проектів в галузі альтернативної енергетики, бо є відомим виробником сонячних батарей та вітрогенераторів. «У цьому контексті цікаво було дізнатися, що на Львівщині існує проект індустріального парку, концепція якого передбачає виробництво, котре стосується лише альтернативної енергетики та енергоощадних технологій», – ​додав Владислав Ртіщев.

Підготував Ярослав Гібура

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.