Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Івано-Франківська ОДКЛ нарешті обрала собі гендиректора

Сьогодні, 4 лютого, відбувся конкурс на посаду гендиректора Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

У складі конкурсної комісії були депутат обласної ради Манолій Піцуряк, представниця департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Пасічник, керівники медичних установ і представники медичних громадських організацій. Спостерігали за проведенням конкурсу журналісти й активісти громадських організацій.

На конкурс подали документи 7 кандидатів на посаду, після перевірки до участі допустили п’ятьох: Ларису Підвербецьку, Тараса Мельника, Ярослава Криштафовича, Ярослава Дмитренка і Олега Курташа. Кожен мав 15 хвилин на презентацію своєї програми і 5 хвилин, щоб відповісти на запитання комісії.

У відомостях кандидатам виставляли бали. Максимальний середній бал – 24. У підсумку найвищу кількість – 21,1 – здобув Тарас Мельник, заступник директора з хірургічної роботи ОДКЛ.

За це рішення мають проголосувати на сесії облради.photo_2020-02-04_11-07-28

ФОТО: Т. Мельник в центрі

Тарас Мельник працює в лікарні з 1991 року, наразі заступник головного лікаря з хірургічної роботи. Завдання – нижче на фото. Кандидат запропонував покрокове вирішення проблем. Це стосується і кадрових питань (контрактна система), сервісу, покращення співпраці адміністрації та колективу (створення справжньої наглядової ради), співпраці з медзакладами освіти, фінансування.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Тарас Мельник анонсував скорочення персоналу на 150 осіб, бо допомогу повинні надавати “майстри”. “Або людина надає допомогу і приносить прибутки, або не працює”, – підкреслив Мельник.

Кандидат зауважив, що післяопераційна летальність зменшилася. Це результат роботи. На завершення Мельник зауважив, що лікарнею “має керувати сильний медик, який доказав, що у житті може щось зробити”.

За словами переможця конкурсу, він є добрим педіатром, анестезіологом. Подався на конкурс, бо хоче зробити ще більше, ніж зробив до цього часу.

“Я зроблю все можливе, щоб комісія не жаліла про цей вибір. Я готовий. Для мене найвища мета – допомагати іншим. Буду продовжувати це роботи, – каже Мельник. – Основні плани – розвиток лікарні, надання висококваліфіковану спеціалізовану допомогу в нових перехідних умовах реформи.

Я знаю, як зробити, аби діти нашої і сусідньої областей цю реформу пережили з найменшими втратами, у мене розроблені програми. Є люди, які готові зі мною працювати”.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У коментарі журналістам Мельник зауважив, що не буде критикувати те, що вже було зроблено. На посаді передусім розвиватиме онкогематологію, реанімаційні  та хірургічні відділення. А останні приноситимуть в лікарню кошти.

Кількість переглядів: 117 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.