Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Кардинал Раї: Мусульмани хочуть підкорити Європу

Маронітський патріарх Антіохії кардинал Бешара Бутрос Раї сказав, що іслам має чітку, подвійну стратегію підкорення Європи. Вона складається з: релігії та продовження роду.

В інтерв’ю італійському щотижневику «Famiglia Cristiana» 75-річний ієрарх заявив, що мусульмани вважають християн слабкими. Вони переконані, що якщо послідовники Христа не хочуть мати дітей і майже не практикують свою віру, іслам легко їх переможе. Кардинал визнав зі смутком, що мусульмани більш серйозно трактують свою віру, ніж більшість християн, і тому отримують нових послідовників.

– Часто я чув від мусульман, що їхньою метою є завоювати Європу подвійною зброєю: своєю вірою і природним приростом – ​розповів патріарх.

Він додав, що для мусульман сповідування віри є справою життєво необхідною і найважливішою. У Саудівській Аравії вони йдуть у мечеть у п’ятницю, навіть з тростиною. Вони знають напам’ять Коран і часто цитують його в розмові. Тоді як християни не звертаються до Біблії чи вчення Церкви.

Мусульмани «вірять, що продовження роду є волею Бога і що такою є мета шлюбу». Християни неохоче одружуються і мають небагато дітей.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Водночас мусульмани ототожнюють усе західне з християнством. – ​Кожна західна політика є християнською політикою, є новим хрестовим походом. Вони кажуть, що християни є залишком хрестоносців і західного імперіалізму, – ​пояснив кардинал Раї.

За матеріалами закордонних ЗМІ

Кількість переглядів: 21 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.