Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Керівника ДАРГ на Прикарпатті ще не погоджено, а конкурс у рибпатруль оголошено

ПАРАДОКС: Івано-Франківський рибоохоронний патруль оголосив конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В”, в той час, коли очільник місцевої ОДА досі затягує із погодженням призначеного після конкурсу і перевірок у Києві нового керівника Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомира Стрембіцького – відомого далеко за межами краю еколога та борця із незаконним виловом риби, активіста, учасника бойових дій в АТО.завантаження

Зокрема рибоохоронним патрулем на Прикарпатті пропонуються такі вакансії:

– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронний патруль” – 2 вакансії;
– провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронний патруль” – 1 вакансія.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад:

– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів за посиланням;
– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів за посиланням.

Ознайомитись із переліком документів, необхідних для участі в конкурсах на зайняття вакантних посад державної служби та завантажити бланки можна за посиланням.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Перелік тестових питань – за посиланням.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії необхідну інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua) або передає особисто чи надсилає поштою за адресою: 76006, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 221 до 18 години 7 листопада 2019 року.d6c40de8a443264c3131eb5e08961f36_XL

Кількість переглядів: 48 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.