Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Кіна про виплату лікарняних і допомоги породіллям не буде, бо замість електрики скінчилися гроші

Виплати лікарняних і допомоги породіллям призупинили – скінчилися гроші.

Перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам призупинив Фонд соціального страхування. Причиною стало те, що виділені на це кошти вичерпалися.885786567434400

Про це фонд повідомив на офіційному сайті.

Директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков пояснює: “За чинним законодавством Фонд не може перерахувати кошти за кожним із напрямів фінансування більше, ніж затверджено у бюджеті Фонду на 2019, прийняте Кабінетом міністрів. За напрямом матеріального забезпечення заплановані на рік витрати були вичерпані 19 листопада. Кошти на рахунках є, але з сьогоднішнього дня ми не маємо права їх перерахувати до внесення змін в річний бюджет”.

wxv7rV587iwuvoNcIdPTohAMLc3maRpbTySApsNX

Кабмін затвердив бюджет на 2019 рік 16.01.2019 року та загальні видатки Фонду запланували у розмірі 23,26 млрд гривень, зокрема, на виплату матеріального забезпечення та соціальних послуг – 12,974 млрд гривень, з яких 12,535 млрд грн – на матеріальне забезпечення.

На 20 листопада по відповідній статті витрат кошторисні призначення на рік перевищені на 1,038 млрд гривень.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ситуація неприпустима, фактично зупинені виплати із-за бюрократичних причин. Зараз ми ведемо переговори з Міністерством соціальної політики, яке як орган державного нагляду за Фондом може за погодженням з Міністерством фінансів подати проект внесення відповідних змін на затвердження Кабміну”, – каже Баженков.

Кількість переглядів: 45 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.