Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Коломойський знає слова Геббельса?

Олігарх Ігор Коломойський привітав президента України Петра Порошенка з річницею його президентства в особливо жорсткій і цинічній формі.

23 травня на підконтрольному Ігорю Коломойському каналі 1+1 в ефірі передачі «Вечірній квартал» вийшов сюжет студії «95 квартал», присвячений відставці Коломойського в березні ц. р. Володимир Зеленський і його колеги виставили Петра Порошенка, Віталія Кличка та Арсенія Яценюка в дуже непривабливому світлі. Порошенку в зухвалій і грубій формі згадали всі невиконані обіцянки, корупцію, слабкість і багато іншого.

«Я просто був шокований вчорашнім виступом студії квартал 95 – сміливо, тонко, талановито і дуже смішно. Це – чесний гумор, дозволяє посміятися не тільки над опонентами і ворогами, але й насамперед над собою»,  – написав соратник Коломойського Геннадій Корбан на своїй сторінці в Facebook враження від передачі, де актори зобразили і його.

«Хлопці висміяли Порошенка і Коломойського – і не зрозуміло, кого сильніше. Побільше б таких життєлюбних, іронічних хлопців як Вова Зеленський, Женя Кошовий і вся команда «квартал 95», а також таких як Женя Гендін і вся його команда КВН. З таким гумором завжди відчуваєш себе сприятливішим, здоровіше, ворога можна загнати за Можай, а потім ще й пореготати над ним», – лукавить Корбан.

Вірити в те, що вистава для Корбана була несподіванкою – теж було б смішно, адже його «боса», якого буцімто висміяли гумористи, а насправді подали у дуже гарному світлі порівняно з Порошенком та іншими, вже не раз різноманітними способами доводив свій контроль над усім, що відбувається на сцені «95 кварталу».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Немає сумнівів, що кілька таких ефірів можуть обійтися президенту України в кілька відсотків рейтингу.
Загалом декотрі праві політичні організації, дану виставу прокоментували так: «Нерозумні українці в залі та перед екранами своїх телевізорів так щиро реготали з побаченого, наче не зрозуміли, що то з них насправді сміються та знущаються ці обрані долею…

А підсумовуючи вище описане, слід нагадати Президенту, у якого залишився тільки 5-канал, що останній майдан розпочинався саме з таких «жартів». А як влучно сказав міністр пропаганди ІІІ Рейху Йозеф Геббельс: «Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней»…

Не зрозуміло в цьому тільки одне: чому в українців повинні чуби тріщати, коли то ті пани між собою чубляться?

Підготував Дмитро Несміш

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.