Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Коли українці отримуватимуть європейські зарплати

У найближчі роки великих зарплат людям не бачити.

У найближчі роки українцям не світить мінімальна зарплата європейського рівня в тисячу євро. Про це в ефірі «5 каналу» заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

На його думку, мінімальна зарплата в тисячу євро в Україні буде можлива через 10-15 років і то при найбільш оптимістичному сценарії.

«Ні. Це (домогтися рівня мінімальної зарплати в тисячу євро через три роки — ред.) Неможливо, це можливо за 10-15 років, не менше. З моєї точки зору, при оптимістичному сценарії», — сказав міністр.

Також він підкреслив, що зараз відомство не про нечувані зарплати думає, а щоб хоча б протягом трьох років домогтися мінімальної пенсії на рівні 3,5 тисячі гривень.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Міністерство соцполітики разом з Мінекономіки та Мінфіном, аналізуючи ситуацію, шукає додаткові резерви, щоб отримати ресурс для осучаснення пенсій. І я вважаю, що без радикального підвищення заробітної плати отримати цей додатковий ресурс неможливо», — розповів Андрій Рева.

Кількість переглядів: 33 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.