Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

Компанія з Кіпру буде видобувати золото в Україні

Зареєстрована на Кіпрі компанія Avellana Gold отримала три ліцензії на розвідку і видобуток поліметалічних руд в Західній Україні. Американські представники компанії і Державна служба геології та надр провела офіційну зустріч для обговорення основних умов співпраці й отримання гарантії її довгостроковості. Про це повідомляє прес-служба українського відомства.

Передбачається, що це буде перший індустріальний проект такого високого рівня з підземного видобутку металів. Як зазначено, компанія згодна інвестувати приватний капітал, довести проект до конкуренції і дати старт в терміни обумовлені ліцензійними умовами.

«Від держави ми хотіли б отримати тільки дві гарантії. Перша: сигнал, що країні дійсно необхідний великий проект з видобутку і збагачення поліметалічних руд та, друга — гарантія того, що ліцензійні умови та регуляторні правила у сфері надрокористування будуть стабільними при реалізації проекту», — сказав глава компанії Avellana Gold Браєн Севідж.

Керівник Держгеонадр Микола Бояркін повідомив, що це один з дуже важливих якірних, до реалізації якого служба йшла не один місяць. «Одне з наших завдань — це включення його в перелік базових на рівні інвестиційних проектів країни», — зазначив чиновник.

За умови успішної реалізації українська сторона розраховує на запуск ще 2-3 конкурентоспроможних проектів, які мають свої аналоги в Канаді, Австрії, Африці. Згідно з інформацією на сайті компанії, вона зареєстрована на Кіпрі і займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів, у першу чергу, в Україні та сусідніх країнах Східної Європи. Детальних даних про роботу компанії немає.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Компанія має намір розвивати Мужіївське, Берегівське та Квасівський родовища, які містять золото, срібло, свинець і цинк.
Українське представництво Avellana Gold очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ «Закарпатполіметали», директором ТОВ «Сауляк». Він брав участь в оцінці резервів Мужіївського золото-поліметалічного родовища, Тарасівської титано-цирконієвого родовища, золоторудного родовища Сауляк.

Кількість переглядів: 15 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.