Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

КОРБАНУ НА ЗАМІТКУ. ЛЬВІВСЬКІ ПРОДОВОЛЬЧІ ЦІНИ

На Львівщині гречка, сметана та масло – найдешевші в Україні.

На споживчому ринку Львівської області за даними моніторингу цін станом на 20 липня, порівняно з іншими регіонами України, нижчими за середні по Україні були ціни на 14 із 25 товарів, хвалиться Львівська ОДА.

Зокрема, на крупу гречану, сметану та масло вершкове жирністю 72-73% (1 місце), сир м’який жирністю 9% (3 місце), птицю (7 місце), рис та буряк (8 місце), хліб з борошна 1 ґатунку та хліб житній, житньо-пшеничний, картоплю (10 місце), цукор (11 місце), капусту (12 місце), сало (15 місце), свинину (16 місце).

Натомість вищими за середні по Україні були ціни на 11 товарів, а саме: яловичину та моркву (15 місце), макаронні вироби (19 місце), цибулю (21 місце), олію соняшникову (22 місце), молоко жирністю 2,5% та яйце куряче (23 місце), борошно пшеничне вищого ґатунку, ковбасу варену І ґатунку, бензин марки А‑95 та дизпальне (24 місце).

Враховуючи, що частина перелічених вище продуктів входить до складу продуктових пакетів, що нещодавно активно роздавали на виборчому окрузі № 205 у Чернігові представники партії «Укроп», де на довиборах до Верзовної Ради висувався їх лідер Геннадій Корбан, то сміливо можна вгадати, що осінню роздаватимуть представники цієї партії у Львові. Хоча в Чернігові це Корбану й не допомогло…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Підготував Ярослав Гібура

Кількість переглядів: 48 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.