Українські медики заявили про свої плани влаштувати Майдан в Києві і по всій країні. Про це NNS стало відомо з повідомлень, які масово поширюються в соціальних мережах.
Протестні акції заплановані на 26 лютого 2020 року. Автори повідомлень заявляють, що не підтримують жодні політичні партії та конкретних політиків. Вони наполягають, що це виключно народна ініціатива, спрямована на поліпшення життя людей в Україні.majdan-1-2

ФОТО ілюстративне

Наводимо текст-заклик, що поширюється в соціальних мережах Антоном Гура:

«Заявили участь в акції 26.02.2020, 8 великих міст, 12 громадських організацій і достатню кількість простих людей, які їдуть до Києва.

Найважливіше і цінне – люди їдуть за свої особисті кошти, це дуже важливо.

Немає політичних партій.
Ні колишніх політиків.
Немає політичних гасел.
Орієнтовно буде близько 5 тисяч осіб, медики готові йти до кінця, не дивлячись на цькування з боку деяких нехороших людей, вже зупинити цей процес ніхто не зможе, ні я, не Ніна.

Вимогу знають всі: від пана Радуцького до пана Зеленського. Скалецького навіть не вказую, вона вже готує валізи на виїзд з МОЗ.

Так, так, інформація є, подивимося, як далі ?!

Що планується на акції?

Люди з вимогою йдуть спочатку до Кабміну, потім минаючи ВР (вона вже не потрібна, там нам збрехали, і обіцянки, які були дані на камеру не виконані), кінцевий пункт – офіс Президента України.

Від Зеленського залежить зараз дуже багато, я скептик і не вірю, що Зеленський чимось нам допоможе, але у людей є віра і я не збираюся цю віру відбирати. Потрібно обпалити крила, щоб потім упевнено літати, так і людям, потрібно переконатися в тому, що є зараз.

Хто буде?

Основна частина: молодший персонал, фтизіатри та психіатри.

Пацієнти і просто небайдужі люди, у яких немає рожевих окулярів.

Хто організатори і лідери?

Усі без винятку учасники акції – лідери і організатори, без кожного людини не буде акції. Кожна ланка важлива для нас всіх.

Ще раз для тих, хто в танку.

Ні копійки фінансування з боку олігархів, які не агенти Кремля, чи не підтримка політичних трупів.

Настав час народовладдя, і тепер кожен, хто вміє думати, зобов’язаний вкладати свої знання для успішної роботи і процвітання нашої країни.

Так, є в планах об’єднати зусилля всіх конфесій: від фермера до медика, так це буде, – питання часу.

На сьогодні це все.

Чим ближче 26.02, тим більше шансів побачити нову країну в найближчому майбутньому.

Кожен з Вас може стати учасником цього процесу, і сховатися вдома не вийде.

Боятися не варто, і найголовніше, вони всі такі ж смертні, як і Ви. Вони також хворіють і також ходять під Богом.

Я впевнений і знаю, Ви все зробите правильно, Ви рятуєте життя людей в лікарнях і Ви зможете врятувати людей в майбутньому набагато більше.

Якщо ти любиш свою країну, приходь на акцію 26.02. Майдан.

Репост дуже важливий, натисніть кнопку поділитися, відзначайте знайомих журналістів в коментарях. Акція буде по всій Україні і одночасно».77