Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Львів’яни домоглися українського інтерфейсу для автомобілів Mercedes

Завдяки зверненням активістів, нова модель Mercedes-Benz Е-class отримає до інтерфейсу автомобіля українську мову.

“В ході спілкування з представниками бренду в Україні вдалося з’ясувати, що нова модель Е-класу поставляється з російськомовним меню. 10 років минуло з часу мого першого звернення до них”, – написав у Facebook Роман Матис, один з учасників спільноти “І так зрозуміють!”.

Перше звернення до представників компанії було ще в 2006 році. Крім цього, соцмережі представника Mercedes в Україні ведуть російською мовою.Раніше Романа Матіса в компанії переконували, що будуть приділяти більше уваги наданню інформації про бренд Mercedes-Benz українською мовою.Як написав Матіс, на офіційному сайті Mercedes-Benz ще не оприлюднили офіційної інформації про український інтерфейс для Mercedes-Benz Е-class.

Нагадаємо, в кінці минулого року Volkswagen почав випускати авто з можливістю обрання україномовних текстів мультимедійних систем. “Українізація” відбулася завдяки громадському активісту Святославу Літинському, який домагався оснащення автомобілів концерну Volkswagen української прошивкою через суд.

Кількість переглядів: 30 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.