У ніч  на 7 липня рацівники лісової охорони Сморжівського лісництва виявили невідомих осіб, які вчинили самовільну порубку сироростучих дерев породи дуб звичайний у 31 кварталі Сморжівського лісництва та завантажували незаконно добуту деревину у вантажний автомобіль марки ,,Фольцваген” на іноземній реєстрації. Про це було негайно повідомлено працівників поліції та керівництво лісгоспу.original-1792963722

Завантажити всю лісопродукцію зловмисники не встигли, так як помітили працівників лісництва та вивантажили із автомобіля чотири однометрові колоди. Після чого рушили даним авто дорогою в сторону виїзду із лісового масиву де наїхавши на перешкоду ,,кошку” пробили колесо і припинили свій рух.

Закривши авто зловмисники втекли з місця події. Обстеживши лісовий масив лісовою охороною було виявлено зрізаними шість дерев дуба звичайного.

Прибувши на місце події працівники поліції описали місце події, автомобіль зловмисників та спільно із працівниками лісової охорони залишилися на нічне чергування.

7 липня, приблизно о пів на третю, робітниками Сморжівського лісництва, які готували незаконно добуту деревину до вивезення на нижній склад підприємства для зберігання, було помічено невідомого чоловіка, який рухався від місця де знаходився автомобіль ,,Фольцваген” після чого пролунав вибух.

Отож, прибувши на місце вибуху, було виявлено, що даний автомобіль було підпалено. Про що знову було повідомлено працівників поліції.
Слідчі дії наразі тривають.