Відповідне рішення №103дп-19 від 03 квітня 2019р. прийнято кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів. У протоколі засідання комісії зазначено, що Костур Ростислав Володимирович в органах прокуратури працює з липня 2001 року, а на посаді прокурора Берегівської місцевої прокуратури Закарпатської області – з 14.12.2015.

Зі змісту службової характеристики вбачається, що за час роботи Костур Р.В. зарекомендував себе з позитивної сторони, проте зауваження викликає його позаслужбова поведінка, тобто схильність до конфліктів та порушень правил прокурорської етики. До дисциплінарної відповідальності не притягувався.

У січні 2019 року на прокурора поступила скарга, про те, що осінню минулого року, прокурор спровокував бійку на АЗС з місцевими мешканцями, поводився агресивно, погрожував поліції та перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Прокуратурою проведено службове розслідування «Опитаний під час перевірки Костур Р.В. доводи скарги заперечив, зазначив, що не вчиняв будь-яких дій, які порушують вимоги Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та не вчиняв дій, які порочать звання прокурора. На засіданні Комісії Костур Р.В., крім іншого, пояснив, що з доводами дисциплінарної скарги не погоджується, розмова з працівником поліції мала приватний характер, оскільки знає працівника поліції вже довгий час і між ними склалися неприязні відносини», – зазначено у протоколі засідання КДК.

Зі слів Костура Р.В., у нього був струс мозку та травма коліна, цим пояснюється його нечітка хода. Проте у матеріалах справи відсутні заключення лікарів та медичні довідки.

Втім, комісії прийняла рішення притягнути прокурора Костура Р.В. до дисциплінарної відповідальності та звільнити з посади.