Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Нардепи хочуть розмитнювати автомобілі по 10 євро

У Комітеті Верховної Ради обговорювалося кілька шляхів вирішення проблемних питань ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування іноземної реєстрації.

Про це пише глава Комітету Ніна Южаніна на своїй сторінці в Facebook.

За словами Южаніної, на даний момент найбільше прихильників набрала пропозицію по умовному частковому звільненню від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів, і розбіжності виникли лише за сумою щорічних внесків. Така пропозиція, на думку голови Комітету з питань податкової та митної політики, цілком узгоджується з вимогами чинного законодавства та міжнародних угод, підписантом якого є Україна, з чим погодилися фахівці ДФС і Міністерства фінансів.

Автор ідеї – Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Він пропонує стягувати 10 євро на місяць з водіїв нерозмитнених авто на іноземних номерах за звільнення від необхідності розмитнення автомобілів, ввезених з-за кордону.

Кількість переглядів: 21 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.