Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Нардепи пропонують “одіти намордники” на мобільні телефони українців

Документом також пропонується ведення національного реєстру унікальних ідентифікаторів IMEI-кодів телефонів.hushme-office-setting

Депутати від “Слуги народу” внесли до парламенту законопроєкт “Про електронні комунікації”, в якому, зокрема, пропонують продавати SIM-карти за паспортом. Пізніше проєкт закону відкликали та відправили на доопрацювання.

Проєкт закону “Про електронні комунікації” № 1083 зареєстрований у Верховній раді.

В тексті документа йдеться, що під час укладення договору здійснюється обов’язкова реєстрація абонента у постачальника електронних комунікаційних послуг “з наданням постачальнику відповідно до закону персональних даних абонентів – фізичних осіб”.

Також законопроєктом пропонується ведення національного реєстру унікальних ідентифікаторів IMEI-кодів телефонів. Передбачається операторам дозволять блокувати телефон, IMEI-код якого не внесено до зазначеного реєстру.

Відсутність в Системі контролю кодів ІМЕІ оригінального (такого що не повторюється) коду ІМЕІ термінального обладнання є підставою для блокування постачальником електронних комунікаційних послуг доступу до електронної комунікаційної мережі такого термінального обладнання“, – йдеться в законопроєкті.
Згодом, активіст та політтехнолог Олександр Нойнець на своїй сторінці у Facebook опублікував заяву в якій один з ініціаторів законопроєкту нардеп від “Слуги народу” Олександр Фадієнко просить відкликати його на доопрацювання.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зазначимо, що SIM-карти за паспортом продаються переважно у тоталітарних азійських країнах як Китай та Росія. В країнах ЄС та Північної Америки такого явища нема.

Кількість переглядів: 57 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.