Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

Німці придумали «ідеальний автомобіль» за 12 000 євро

Молода, але дуже амбітна фірма Sono поставила своєю метою побудувати електромобіль, який би володів «ідеальним» набором споживчих якостей. По-перше, він повинен бути містким. По-друге, максимально використовувати поновлювані джерела енергії. По-третє, екологічно чистим. І, по-четверте, недорогим.Місткість забезпечили кузов вагонної компоновки і посадкова формула 3+3.

Як поновлюваного джерела енергії спочатку розглядалося сонце, тому на даху і капоті встановлені сонячні панелі площею 7,5 квадратних метра, постійно заряджають акумулятори. Екологічна чистота досягнута шляхом використання кузовних панелей і деталей інтер’єру з перероблених матеріалів. Також варто відзначити таку особливість, як… мох, застосовуваний як салонний фільтр. І, нарешті, вартість базового Sonos Sion становить усього 12 000 євро. Електромобіль буде пропонуватися з трьома видами батарей різної ємності.

Базова модифікація отримає батарею на 14,4 кВт?год, яка дозволить машині проїхати 120 кілометрів. Батарея на 30 кВт?год збільшить пробіг до 250 км. найдорожча модифікація отримає акумулятор на 50 кВт?год. Скільки кілометрів зможе проїхати такий електромобіль, розробники не уточнили, але відомо, що топ-модифікація зможе буксирувати причіп масою 1300 кг

Завдяки сонячним панелям, постійно заряджати акумулятори, щоденний пробіг автомобіля в середньому збільшується на 30 кілометрів. Всі модифікації оснащуються безальтернативним електромотором потужністю 68 к. с. Управління всіма функціями і параметрами здійснюється з сенсорного дисплея, розташованого на центральній панелі. Зараз фірма Sono Motors збирає кошти для спорудження передсерійного прототипу, а випуск електромобіля запланований на 2018 рік.

Кількість переглядів: 30 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.