Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Новий піший перехід на кордоні з Польщею

З 1 липня 2015 року в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув», що на Львівщині, буде організовано пропуск громадян у пішому порядку.

Про це йшла мова 11 червня у прикордонно-представницькій зустрічі заступників прикордонних уповноважених України – на Львівській ділянці та Республіки Польща – на Надбужанській ділянці.

У події, яка відбулася в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» взяли участь заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин, голова районної ради Ігор Дацюк, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус. Сторони обговорили питання щодо організації здійснення пропуску через державний кордон осіб у пішому порядку – в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув». Мова також ішла про можливість проведення експерименту прикордонно-митного оформлення осіб у пішому порядку в цьому пункті пропуску.

Польська сторона зобов’я­залася забезпечити облаштування інфраструктури пішого переходу, а саме: огород­ження, інформаційні покажчики та інше. А представники Сокальської районної влади та Хоробрівської сільської ради пообіцяли забезпечити доїзд громадського транспорту та облаштування сервісної зони.

Сторони погодили розпочати проведення експерименту з 1 липня до 31 грудня 2015 року.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 30 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.