Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

ПЕРЕМОГЛИ В АТО, ТЕПЕР В ЛІБЕРІЮ?

Саме час зараз надсилати найкращих українських вояків кудись подалі від України, в Африку, наприклад!

Вони замінять своїх колег попередньої ротації і будуть виконувати місію ООН упродовж 12 місяців. Розпочалася чергова ротація 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії, в рамках якої до цієї африканської країни 5 червня з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького літаком ООН відправилися 200 українських миротворців.

Про це інформує прес-служба Міністерства оборони.

У відомстві зазначили, що серед сьогоднішніх миротворців багато військовослужбовців, які брали участь в так званому «АТО» та неодноразово були у відрядженнях на Африканському континенті. Особливістю цієї ротації наших миротворців є те, що тепер вони будуть виконувати місію ООН у Ліберії упродовж 12 місяців.

Не буде вдаватися до полеміки. Проте, читаючи про 56 окремий вертолітний загін, задамо собі риторичне запитання, чи спостерігали українці подібний підрозділ в боях у зоні АТО, чи якусь бойову авіацію, скажімо? Чи, можливо, хтось бачив на передовій в АТО блакитні шоломи ООН, що уряд дозволяє собі відправляти з миротворчою місією одних з своїх кращих військових фахівців на чужий континент?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Інакше виходить, що в Україні давно уже настав мир, ніхто не гине на її східних теренах, і тільки ми чомусь про це нічого не знаємо…

Підготував Ярослав С.

Кількість переглядів: 15 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.