Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

ПІДЛИЄМО БЮДЖЕТ ВОРОГА ПИВОМ?

Щоб повернутися на російський ринок компанія «Оболонь» випускатиме своє пиво в Москві.

Пиво «Оболонь» однойменного українського підприємства буде випускатися на заводі Московської пивоварної компанії.

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу Московської пивоварної компанії.

«Ми підписали ліцензійний контракт на виробництво пива торгової марки «Оболонь»», – повідомили в прес-службі.

За її даними, до заборони поставок продукції з українського підприємства його частка в загальному обсязі імпорту пива в Росії становила близько 50 відсотків. Таким чином компанія повернеться на російський ринок пива.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, Росспоживнагляд з 15 серпня минулого року призупинив ввезення на територію Росії спиртних напоїв та пива кількох українських виробників: «Оболонь», «САН Інбев Україна» та Української дистрибуційної компанії. У наглядовому відомстві пояснили рішення тим, що при дослідженні горілки, пива і пивних напоїв виробництва України «виявлені неодноразові порушення закону в сфері захисту прав споживачів», зокрема пиво «Оболонь» «не відповідало вимогам по енергетичній цінності і органолептичними показниками».

Московська пивоварна компанія, створена в 2008 році, об’єднує пивоварний завод в підмосковних Митищах потужністю 4 мільйона гектолітрів на рік, дистриб’юторський та логістичний центри. Входить до складу міжнародного холдингу Oasis, якому також належать білоруський виробник соків «Стара фортеця», компанії «Оазис» в Казахстані та Althaus в Німеччині.

На потужностях Московської пивоварної компанії розливається пиво ще одного українського виробника – «Першої власності броварні». Зокрема, згідно з інформацією на сайті МПК, в лінійці компанії представлено «Бочкове», а також два бренди, що випускаються комбінатом Радомишль – «Жигулі Барне» і Oettinger. Таке співробітництво не дивно: з кінця 2011 року пиво-безалкогольний комбінат у Радомишлі був викуплений компанією OasisCIS, яка володіє МПК.
Отже, ще одна українська компанія платитиме податки до російського бюджету, даючи таким чином РФ можливість збільшувати свій військовий потенціал…

Кількість переглядів: 15 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.