Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Надзвичайні новини

ПІСЯТИ НА ПОЛІЦЕЙСЬКЕ АВТО – ​ДОРОГЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Личаківський районний суд Львова оштрафував на 13600 грн молодого провідника Львівської залізниці, який після бурхливо проведеної ночі у клубі, справив малу нужду на міліцейську «Toyota Prius» з міліціонерами всередині.

Інцидент стався ще у вересні минулого року, однак вирок у цій справі Личаківський районний суд Львова ухвалив лише 26 листопада. За дії, які суд кваліфікував як «особливу зухвалість» і «винятковий цинізм», співробітника Львівської залізниці оштрафували на 13600 грн у дохід держави.

«16.09.2014 року близько 04 год. 55 хв. у м. Львові по вул. Романчука, 18, біля приміщення Личаківського РВ ЛМУ МВСУ у Львівській області, оголившись, справляв свої природні потреби на службовий автомобіль «Toyota Prius» з передньої його частини до задньої. Такі дії вчинив в присутності працівників міліції, які знаходились як в автомобілі так і поза ним, на зауваження працівників міліції не відреагував. При цьому, продовжуючи таку поведінку, висловлювався нецензурною лайкою на адресу працівників міліції. При спробі припинити такі дії намагався втекти, був затриманий в районі вул. К. Левицького та доставлений в Личаківський РВ ЛМУ МВСУ у Львівській області», – ​так сухою юридичною мовою описуються подробиці тієї ночі у судовому вироку.

Як з’ясувалося під час слухання справи у суді, до відділку міліції провідник разом зі своїм приятелем потрапив з нічного клубу «Метро», де у них виник конфлікт з охороною. Після пояснень у відділку обох відпустили, але провідник, вочевидь, вирішив своєрідно «помститися» міліціонерам.

Судячи з усього, міліціонери у боргу не залишилися, бо під час слухання справи підсудний вимагав не брати до уваги їхні свідчення, оскільки вони його побили, а тому дають упереджені свідчення. Однак суд не взяв до уваги цих тверджень підсудного і визнав його винним в навмисному грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалось особливою зухвалістю і цинізмом.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Враховуючи те, що достовірно знаючи, що знаходиться під приміщенням Личаківського РВ ЛМУ МВСУ у Львівській області, біля службового автомобіля з відповідними атрибутами та написом, порушив загальноприйнятні правила поведінки, шляхом публічного оголення та справляння природних потреб, саме на міліцейський автомобіль, такі дії вчинив у зухвалий спосіб, хоч бачив працівників міліції у форменому одязі. Виявив до них не тільки людську неповагу, а й неповагу, як до представників влади», – ​сказано у вироку Личаківського райсуду.

Зважаючи на пом’якшуючі обставини, до яких суддя відніс молодий вік обвинуваченого, позитивні характеристики з роботи і відсутність кримінального минулого, провідник Львівської залізниці отримав мінімально можливе покарання за такий вчинок –штраф у 13600 грн.

Кількість переглядів: 33 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.