Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Надзвичайні новини

Подарунки і «міжвідомчі шлюби» митників Львівщини

Начальник митного поста «Запитів» Петро Гріндзяк, згідно з його декларацією про майно, є власником квартири площею 135 кв. м та гаража за тією ж адресою. Обидва цих об’єкти нерухомості йому подарували, про що свідчить інформація реєстру нерухомості. За минулий рік він заробив 71,83 тис. грн.

byd2У свою чергу його дружині належить будинок площею 418 кв. м та земельна ділянка площею 0,12 га. Дружиною начальника митного поста «Запитів» є суддя Львівського окружного адміністративного суду Наталія Сподарик. За минулий рік суддя заробила 154, 51 тис. грн., що майже на третину менше ніж у 2014 році, коли її зарплата склала 202,71 тис. грн. Найцікавіше, що будинок, їй також свого часу подарували.

Дуже щедрі подарунки отримав минулого року керівник митного поста «Малехів» Олег Юринець. Він задекларував суму 1,78 млн. грн у графі «дарунки, призи, виграші». Крім того минулого року Юринець продав нерухоме майно вартістю 98,5 тис. грн. В результаті загальний дохід склав 1,92 млн. грн, з яких лише 40,6 – це заробітна платня. Проте це вдвічі більше ніж у 2014 році, коли Юринець заробив 26,11 тис. грн.

Натомість суттєво впав дохід його дружини – народного депутати Оксани Юринець, яка за 2014 рік заробила 87,63 тис.грн проти 818,52 тис. грн у 2014.

Подаровану квартиру має і начальниця митного посту «Стрий» Леся Штафан. Про це свідчать дані державного реєстру прав власності на нерухоме майно. А от її чоловік Віталій Штефан, начальник стрийського районного відділу ДСНС, побудував будинок площею 345 кв. м сам.

Джерело: НацРеволюція

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 15 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.