Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Помічників суддів теж зобов’язали до електронного декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про розширення кола суб’єктів декларування. Змінами до Закону України «Про запобігання корупції», які набрали чинності 18 жовтня, розширено коло суб’єктів декларування.помічник судді

Відтепер до суб’єктів електронного декларування належать керівник Офісу Президента України, перший заступник та заступник керівника Офісу Президента України, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України «Про державну службу», крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах, передає прес-служба НАЗК.

Членами сім’ї суб’єкта декларування тепер обов’язково є діти зазначеного суб’єкта до досягнення ними повноліття, незалежно від наявності сукупності таких ознак, як спільне проживання, пов’язаність спільним побутом та наявність взаємних прав та обов’язків.

НАЗК звертає увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції») набудуть чинності 1 січня 2020 року.

назку

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.