Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Порошенко віщує швидке завершення АТО

Новий формат – Операція об’єднаних сил – буде введений раніше, ніж планувалося. Глава держави впевнений, що він дозволить українським військовим краще реагувати на агресію Росії.

АТО на Донбасі завершиться 30 квітня і буде переформатоване на Операцію об’єднаних сил. Про це в інтерв’ю журналістам у п’ятницю, 13 квітня, заявив президент України Петро Порошенко.
Глава держави зазначив, що це станеться раніше, ніж планувалося.
“Своїх миротворців на Донбас готові відправити більше 40 країн”, –  заявив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам.
“Я думаю, що не через місяць формат операції повинен змінитися, розкрию таємницю, 30 квітня, тобто через 17 днів”, – сказав Порошенко.
“Це кардинально змінює організацію управління військовою структурою. Керівництво переходить ЗСУ, які отримують додаткові повноваження щодо реагування на агресію”, – сказав Порошенко.
Він переконаний, що переформатування підвищить ефективність дій українських військових.
За словами Порошенка, під керівництво ЗСУ перейдуть підрозділи Нацгвардії, СБУ, ДПСУ та Нацполіції.
Раніше керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко розповів про переформатування АТО. Він повідомляв, що буде створений об’єднаний оперативний штаб, який стане основним органом управління операцією на території Донецької та Луганської областей.

Кількість переглядів: 21 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.