Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

ПОРОШЕНКУ СЛІД ПОВЧИТИСЯ У ЕРДОГАНА

Турецький виробник побутової техніки і електроніки компанія Vestel закрила завод з виробництва телевізорів в Александрові Володимирської області Російської Федерації, повідомляє видання YeniSafak з посиланням на слова гендиректора Vestel Турана Ердогана.

І хоча Ердоган пояснив, що, мовляв, рішення про це було прийнято до інциденту з російським СУ-24 і не пов’язане із загостренням відносин двох країн через збитого літака, але зрозуміло, що в дійсності все з точністю до навпаки.

Ну а кондитерська фабрика Roshen в російському місті Ліпєцьку, якою володіє президент України Петро Порошенко, продовжує успішно працювати і приносити дохід своєму господареві, а також сплачувати податки в державну казну Росії – країни, що здійснює агресію по відношенню до України. Потім гроші з казни РФ йдуть, в тому числі, на фінансування російської армії і російських найманців на Донбасі, на фінансування окупаційних режимів в Криму і на Донбасі, на озброєння терористів, на брехливу кремлівську пропаганду і т. д., і т. п.

Кількість переглядів: 33 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.