Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Надзвичайні новини

ПОСЛІДОВНИКИ РЕГІОНАЛА ЖУРАВСЬКОГО З НАРОДНОГО ФРОНТУ ВИМАГАЮТЬ УВ’ЯЗНЮВАТИ ЗА КРИТИКУ ВЛАДИ

Так депутат від Народного фронту Костянтин Матейченко подав до парламенту законопроект, згідно з яким буде збільшена відповідальність за критику дій влади.

Раді пропонують посилити відповідальність за “підрив авторитету держави і влади”.

Законопроект № 2225 пропонує внести зміни до Кримінального кодексу України, згідно з яким за “умисні дії по підриву авторитету держави і влади” буде посилено покарання, повідомляє Новий час.

“Суспільно небезпечні протиправні діяння, які посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне приниження, наруга, осквернення або інші дії, спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань громадян України, і / або цинічне, зневажливе ставлення і неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (його відповідних органів), так і держави в цілому повинні бути покарані виправними роботами на строк до двох років, арештом до двох місяців або позбавленням волі на строк до трьох років”, – йдеться в законопроекті, опублікованому на сайті парламенту.
У пояснювальній записці також зазначено, що законопроект не потребує консультацій з громадськістю.

mateyЗгодом з’явилася інформація, що Матейченко відкликав звій законопроект. Про це повідомляє прес-служба партії (НФ):

“Костянтин Матейченко відкликав проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту і збереження авторитету держави) оскільки вважає, що в ньому неправильно виписана норма, яка може трактуватися двояко”, – сказано в повідомленні.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Партія також уточнила, що Матейченко не пропонував вводити кримінальне покарання за будь-яку критику влади, а мав на увазі покарання за наругу над державними символами.

Та, як вважає політаналітик Тарас Боднар, насправді в партії Яценюка перелякалися, що наслідки, які може спричинити цей законопроект від непопулярної в народі партії, можуть нагадувати ті, що були колись після скандального проекту Закону України про наклеп авторства регіонала Віталія Журавського.

Кількість переглядів: 42 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.