Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Посипалися анонімки на нового керівника Прикарпатського держрибгоспагенства – значить «нова мітла правильно мете»

На початку минулого тижня, 11 листопада, приступив до виконання своїх обов’язків так довгоочікуваний новопризначений керівник Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький.20-1

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Затягують із призначенням керівника держрибгоспагенства на Прикарпатті, а ситуація критична

Хоча, правильніше буде сказати, що призначили Стрембіцького ще на початку жовтня, після посадового конкурсу у Києві в серпні та місячної службової перевірки кандидата на посаду – майже місяць АТОшнику і громадському активісту з питань охорони водного середовища довелося чекати на погодження його кандидатури очільником місцевої ОДА. І з перших днів роботи нового «чиновника» стало зрозумілим чому:

ТАКОЖ ДО ТЕМИ: Керівника ДАРГ на Прикарпатті ще не погоджено, а конкурс у рибпатруль оголошено

Якщо врахувати, що за цей рік Івано-Франківський рибоохоронний патруль в області, що налічує сотні річок, озер та ціле Бурштинське водосховище, яке місцеві називають «морем» зумів скласти штрафних протоколів загальною сумую близько 5 тис. грн і водночас спричинити збитків на майже 33 тис. грн., то тільки за один день роботи служби при новому керівнику, 14 листопада, сума штрафних протоколів перевищила 11 тис. грн..

І це досить просто пояснюється. Як кажуть місцеві рибалки, скажімо для прикладу, раніше на Бурштинському водосховищі інспектори брали із кожного пасажира автомобіля, що приїжджав туди порибалити по 51 грн, а в державну касу здавали тільки за кожне авто… Конфісковану у браконьєрів рибу привласнювали, а в документах зазначалася «утилізація»…78465883_2341936322602319_2632928468433633280_o

Цікаво, що згідно документів, представлених Стрембіцьким на першому засіданні Прикарпатського ДАРГ за круглим столом 20 листопада, рибінспектори за рік зуміли вилучити у браконьєрів аж 200 грам червонокнижної риби. Що ще тут коментувати?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: Рибне господарство Прикарпаття під загрозою… через корупціонерів

А тут раптом, всупереч очікуванням та намаганням інспекторів, конкурс в Києві на посаду нового керівника Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області виграє принциповий учасник бойових дій на Сході Любомир Стрембіцький.

Звісно, коли «нова мітла почала мести по-новому, вимітаючи увесь той бруд, що залишився у господі від попереднього ґазди», це багатьом не сподобалося. А зважаючи, що офіційно і відкрито Стрембіцькому, який на ним же сконструйованому та зібраному «самопальному» плоту на волонтерських засадах самотужки очистив кілька десятків гектарів Івано-Франківського міського озера та ставків центрального парку і багато іншого, нема чого закинути, бо він знайде жорстку відповідь кожному. Тому й залишилося у недоброзичливців та заздрісників тільки одне – писати на Стрембіцького анонімні скарги та намагатися його у майбутньому в будь-який спосіб підставити.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Бурштинська ТЕС Ахметова переводиться на чотириденку і простій “через фінансові проблеми”

Анонімні скарги і жодної з підписом, як виявляється, розпочалися у той самий день, як стало відомо про участь активіста у конкурсі на вакантну посаду керівника обласного ДАРГ, і не припиняються й посьогодні. Ось копія сторінки однієї з таких анонімок, наданої журналістам самим Любомиром Стрембіцьким, яка вражає своїм ницим стилем «гопника-інтелігента»:76705102_2385309351711024_4040412186458193920_n

Кількість переглядів: 195 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.