Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Рада дозволила пускати в Україну іноземні війська

Верховна Рада прийняла закон, яким дозволяється запрошувати в Україну війська іноземних держав та військових блоків для проведення міжнародних операцій з підтримання миру.

За відповідний законопроект проголосували 240 народних депутатів.

Зокрема у діючий закон про перебування підрозділів іноземних військ на території України додали пункт, який передбачає, що такі війська можуть бути допущені в Україну для «надання Україні, на її прохання, допомоги у вигляді проведення на її території міжнародної операції з підтримання миру і безпеки на підставі рішення ООН та/або ЄС».

При цьому, законом заборонили брати участь у таких операціях країнам, які «розв’язують проти України збройну агресію», що виключає участь у миротворчих операціях Росію.

Як відомо, Верховна Рада визнала Росію країною-агресором, через незаконну анексію Криму та розв’язування агресії на Донбасі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Україна виступає з ініціативою ввести на Донбас миротворців ООН чи поліцейську місію ЄС.

Кількість переглядів: 33 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.