Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков посварився з президентом Володимиром Зеленським, через що президент порадив главі ВР звільнятися, якщо йому щось не подобається.thumbnail-tw-20190920105851-1682

За інформацією із владних кулуарів, у спікера відбулася розмова із Зеленським про те, що Разумков не хоче брати на себе негатив від скандалів народних депутатів.

Спікер вважає за краще менше асоціюватися з неприємними історіями, в які потрапляють «слуги», і хоче, аби більш активну позицію по «зашкварам» займала партія.

Як стверджують народні депутати, Президент відповів досить прозоро: не подобається – звільняй місце.

Разумков на усі закиди на свою адресу нібито відповів: щось не подобається в роботі Ради – поставте на голосування пропозицію зняти мене з посади.

Зазначимо, що сьогодні Разумков – друга після Зеленського людина в країні за рівнем довіри. За останніми соціологічних досліджень, спікеру довіряють 26% українців.

Нагадаємо, першими скандально вигнаними з фракції «Слуга народу» народними депутатами стали Ганна Скороход та Антон Поляков, – їх «попросили» 15 листопада 2019 року. Офіційна причина виключення – відмова голосувати за закони, які підтримані фракцією.

Антон Поляков оприлюднив інформацію про те, що партійне керівництво «Слуг народу» продавало округи на Чернігівщині. І заявив про те, що Андрій Богдан був у курсі цих угод, на відміну від президента Зеленського.

Крім того, з’ясувалося, що народний депутат «Слуги народу» Роман Іванісов, обраний за рівненським округом № 153, був засуджений за зґвалтування неповнолітньої у середині 90-х років.