Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

РФ програла апеляцію про компенсацію ‘Укрнафті’ $45 млн збитків через окупацію Криму

Верховний Суд Швейцарії залишив без задоволення заяву Російської Федерації про скасування міжнародного арбітражного рішення на користь ПАТ Укрнафта щодо кримських активів компанії.

Про це йдеться в пресрелізі “Укрнафти” .

screenshot91

Верховний Суд Швейцарії залишив без задоволення заяву Російської Федерації про скасування міжнародного арбітражного рішення на користь ПАТ “Укрнафта”. 12 квітня 2019 року міжнародний арбітражний суд присудив стягнути з Російської Федерації на користь ПАТ “Укрнафта” понад 44 мільйони доларів США компенсації за експропріацію інвестицій ПАТ “Укрнафта” в Автономній Республіці Крим“, – йдеться в повідомленні.

Крім того, швейцарський суд зобов’язав Росію виплатити “Укрнафті” 155 тис. швейцарських франків судових витрат.

Нагадаємо, “Укрнафта” подала позов до арбітражного суду ООН щодо права міжнародної торгівлі в червні 2015 року, а 26 червня 2017 року цей суд визнав свою юрисдикцію у цій справі.

12 квітня 2019 року арбітражний суд своїм рішенням стягнув з Російської Федерації на користь ПАТ “Укрнафта” $ 44,45 млн компенсації за експропріацію інвестицій “Укрнафти” на території АР Крим.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

“Укрнафта” – напівдержавна видобувна компанія, контрольний пакет акцій якої належить “Нафтогазу”. Частина акцій якої належить українському олігарху Ігорю Коломойському.

У жовтні 2014 ПАТ “Укрнафта” повідомило державі-агресору – Російській Федерації про порушення своїх прав.

Кількість переглядів: 51 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.