Стурбована жителька Ужгорода Світлана Богунець написала на своїй сторінці в Фейсбуці пост, в якому розповідаються обставини, які склалися днями в одному з супермаркетів міста. Жінка описала ситуацію з нахабними циганами і надала журналістам відео з місця події.

Почалося все з того, що четверо відвідувачів національної меншини почали чіплятися до продавця і охорони.

Після кількох зауважень з боку охорони, вони ще більше розсердилися і почали кидатися в їхній бік образливими словами, погрозами і нецензурними словами. Після чого вони викликали на допомогу своїх товаришів. Відео може містити нецензурну лексику.

На відео видно, як розгнівані роми дзвонять за підмогою. До магазину під’їхало кілька автомобілів – всього близько 30 осіб, кожен з них був озброєний палицями і іншою зброєю. У зв’язку з цим, охоронці були змушені застосувати газовий балончик, що ще більше розлютило ромів і ті почали бійку.

Охоронці застосували газовий балончик, тому що побачили у ромів холодну зброю. Ті, в свою чергу, накинулися на них з палицями. На місце сутички приїхала поліція, більшість ромів встигли втекти, затримали тільки трьох.

Охоронці викликали поліцію і вже разом з ними оглянули автомобілі циган, де виявили чимало зброї.

Зараз правоохоронці з’ясовують всі обставини того вечора. Зауважимо, що нахабні роми не реагували ні на жодне зауваження, нахабно себе вели і лякали інших відвідувачів закладу. І невідомо, як би закінчилася ситуація, якби не сирена поліцейських автомобілів. Варто зазначити, що такі випадки трапляються не вперше і схожі повідомлення надходять регулярно. Невідомо, чим може закінчитися випадок, коли проти тебе кілька десятків розлючених і озброєних осіб.