У Києво-Святошинському районі затримано ватажка злочинного угруповування, яке обкрадала будинки.7315f65-255570 (1)

ФОТО ілюстративне

Про це повідомляє Національна поліція Київської області на своїй сторінці у соціальній мережі. Ним виявився 28-річний оперуповноважений, у званні лейтенанта поліції. Він був не лише керівником, але й організатором банди, яку зібрав з осіб, які раніше вже мали проблеми з законом. Саме правоохоронець обирав жертву, використовуючи оперативну інформацію. Також поліціянт готував знаряддя злочину та розробляв план пограбування. Крім того, оперуповноважений надавав злочинцям у користування свій власний автомобіль, завдяки чому вони могли  скоїти кілька крадіжок за ніч.

Силовик обирав жертви з-поміж тих, у кого вдома були не лише гроші, але й зброя. Так у селі Шпітьки, Києво-Святошинського району, із житла зловмисники викрали 4 одиниці зареєстрованої вогнепальної зброї, понад тисячу набоїв до неї, 16,5 тисяч доларів та 2 тисячі євро, дороге стрілецьке та тактичне спорядження. Під час обшуків у лідера злочинців були виявлені речі, які доказами скоєних злочинів.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що неповнолітню таращанку у лісі побив та зґвалтував власний батько.

Нагадаємо, що українські ЗМІ регулярно повідомляють про викриття організованих злочинних угрупувань, якими керують ті, хто мав би із ними боротися, а саме правоохоронці.