Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Сокальщина переходить на сонячну енергію

У селі Варяж Сокальського району на Львівщині готують до введення у експлуатацію першу на території громад сонячну електростанцію.

Проект реалізували в рамках програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який фінансується ЄС та впроваджується ООН.

Сонячна електростанція не тільки дозволить селу перевести на «зелену» електроенергію вуличне освітлення, а й повністю забезпечити енергопотреби громади.

Так, Варяжська СЕС передаватиме вироблену енергію місцевій ТЕЦ, яка нині живить селище, та здійснюватиме взаємозалік.

Передбачається, що сільська сонячна станція буде виробляти ще й надлишок електроенергії, яку віддаватиме «Львівобленерго» на потреби області.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Цьогоріч у рамках ІІІ фази програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яка розрахована на три роки – до жовтня 2017, на Львівщині впроваджують 59 мікропроектів, 55 з яких – у сфері енергозбереження та енергоефективності. Загальний бюджет програми становить понад 15,4 млн. гривень, з яких на сільські мікропроекти передбачено 8,9 млн. гривень, а на міські – 6,5 млн. гривень. Львівщина має намір завершити впровадження усіх розпочатих мікропроектів на рік раніше – у 2016 році.

Підготував Ярослав Гібура

Кількість переглядів: 18 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.