Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Соціальні угоди між кандидатами і виборцями – законно?!

Суд Чернігова визнав законними «соціальні угоди між кандидатами і виборцями».

Законність соціальних договорів між кандидатами і виборцями підтверджена Чернігівським окружним адміністра­тивним судом.

Як повідомляє місцеве видання «Високий Вал», суд не задовольнив позов кандидата в нардепи по 205-му виборчому округу Ігоря Андрійченка.

Видання пише, що Чернігівський окружний адміністративний суд встановив законність соціальних угод в той час, як організація Андрейченка «ДемАльянс» наполягала на зворотному.

Засідання суду відбулося в середу, 22 липня, у відкритому режимі. За розглядом справи спостерігали представники не тільки позивача, а й передвиборного штабу Сергія Березенка, які вважають соціальну угоду гарантією підзвітності майбутнього обранця і можливістю для виборця контролювати свого кандидата.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Виявляється, що на думку вітчизняної чи чернігівської Феміди підкуп виборців з допомогою грошей чи продуктових пайків називається «соціальними угодами між кандидатами і виборцями, які є цілком законними?!.

В свою чергу президент Петро Порошенко заявив, що внесе на розгляд Верховної Ради законопроект, який посилить відповідальність кандидатів у депутати за підкуп виборців.

Кількість переглядів: 45 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.