Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Спосіб отримання польської візи у Львові не міняли

Записатись на здачу документів у візових центрах Львова й надалі можна через сайт або через кол-центр.

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства Республіки Польща у Львові.
Станом на сьогодні, вже понад три роки запис чи скасування реєстрації через кол-центр може бути здійснене виключно заявником особисто або батьками за неповнолітніх дітей.

Також дзвінки, які здійснюються з невизначиних номерів, автоматично блокуються та не спрямовуються до операторів.
«Генеральним Консульством РП у Львові не вводились жодні нововведення в частині способу запису на прийом документів з метою отримання візи. У випадку, якщо будуть вводитись будь-які зміни, про це буде повідомлено», – ​йдеться у повідомленні.

Зазначимо, протягом 2016 року консульство видало 159,3 тис віз, а це на понад 47% більше, ніж у 2015 році. Якщо ж врахувати частку відмов, то протягом 4 місяців працівники консульства опрацювали майже 166 тис пакетів документів.
Сьогодні кожен день видається понад 2 тис віз.

Нагадаємо, нещодавно посольство Республіки Польща в Україні змінило деякі правила запису на подачу документів для отримання візи у Рівному, Тернополі та Луцьку.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що до Генерального консульства Республіки Польща у Львові можуть подавати свої документи для отримання візи мешканці Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття.

Кількість переглядів: 147 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.