Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

СВОБОДА СЛОВА ПО-УКРАЇНСЬКИ: ІНТЕРУ – ТАК, 112 – НІ

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення продовжила строк дії ліцензії телеканалу «Інтер» на цілодобове ефірне аналогове мовлення ще на сім років і в той же час відмовила в переоформленні ліцензії п’ятьом телерадіоорганізаціям, які працюють під брендом «112 канал».

Як повідомляє «Телекритика», програмні концепції не дозволили переоформити компаніям ТОВ «ТВ-Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ».

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, канали групи «112 канал» транслюються в якості загальнонаціональних, перебуваючи при цьому в правовому полі регіональних каналів, що не відповідає прийнятим ними на конкурсі умовам.

Він також повідомив про те, що на роботу телеканалів даної групи надійшли скарги кількох регіональних телекомпаній.

Водночас Нацрада перенесла розгляд питань про невиконання цими мовниками розпоряджень Нацради щодо усунення порушень, за які вони отримали попередження (недотримання програмних концепцій). Причина – скарги ліцензіатів на те, що вони не мали змоги ознайомитися з ліцензійними справами до засідання, не отримавши від Нацради відповіді на свої звернення. На думку членів Нацради, компанії групи «112» у такий спосіб затягують розгляд питань і винесення їм чергових попереджень.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Тож на фоні вищевикладеного черговий раз доводиться переконатися, що зі «свободою слова» в державі «усе гаразд»…

Підготував Тарас Боднар

Кількість переглядів: 42 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.