Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Синютка для Дубневичів. Яблука від однієї яблуні

Фірма братів-нардепів Дубневичів ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» отримає 4,3 га землі у Новому Роздолі для обслуговування майданчика під підприємство металопереробної промисловості.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки № 159/0/5-16 від 25 березня 2016 року.

«Надати ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» дозвіл на розробку з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4,3 га, розташованої за межами населеного пункту на території Новороздільської міської ради Миколаївського району Львівської області», – йдеться у розпорядженні.

Землі використовуватимуться для обслуговування та реконструкції існуючих будівель промислового майданчика під підприємство металопереробної промисловості з чавунним, сталевим та кольоровим литтям.

Зазначимо, ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» звернулася до Львівської ОДА з таким клопотанням 12 березня цього року.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови Львівської ОДА Ірину Гримак.

Засновниками ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» є міське комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерого» (10%) та ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» (90%). Власниками останнього є Ярослав та Богдан Дубневичі у рівних долях.

Зважаючи, що губернатор є ставлеником Президента, а брати-нардепи обрані до ВР саме від президентської партії і є членами його фракції, коментувати щось тут більше, мабуть, буде зайвим…

Підготував Ярослав С.

Кількість переглядів: 99 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.