Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

ТУРЕЧЧИНА – БІЗНЕС-ПАРТНЕР І… СОЮЗНИК?

Державний концерн Укроборонпром і турецька компанія HAVELSAN домовилися спільними зусиллями розробляти та виготовляти радіолокаційні станції, повідомили в прес-службі концерну.

Як йдеться у повідомленні, опублікованому 11 квітня, плани щодо подальшої співпраці були закріплені Меморандумом про співпрацю 8 квітня.

Генеральний директор ДК Укроборонпром Роман Романов наголосив, що концерн має вагомий досвід розробки радіолокаційної техніки.

“Ми об’єднаємо зусилля з провідною турецькою компанією і розробимо потужний інноваційний продукт, який відповідатиме міжнародним стандартам озброєння”, – зазначив він.

Романов також додав, що одним із пріоритетних завдань українського ВПК є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Оскільки Туреччина є членом НАТО, цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічну співпрацю з країнами альянсу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Також Укроборонпром і HAVELSAN домовились в майбутньому розширити співпрацю і в авіаційній сфері.

Зазначається, що HAVELSAN входить до Фонду турецьких збройних сил (Turkish Armed Forces Foundation) і є провідним розробником програмного забезпечення для систем управління військами, систем управління озброєнням усіх видів військової техніки (наземної, авіаційної, морської), систем розвідки, спостереження та ідентифікації цілей, систем забезпечення військ (логістика, кадровий менеджмент тощо), тренажерів наземної та авіаційної техніки для потреб Збройних Сил Туреччини та іноземних замовників.

Кількість переглядів: 33 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.