Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

Україна піднялася на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації

Протягом 2016 року Україна піднялася з 23-го на 15-е місце в Глобальному індексі мілітаризації. Про це повідомляє Боннський Міжнародний центр конверсії.

Зазначається, що протягом нинішнього року особливо високими темпами продовжувалася мілітаризація Східної Європи.

“Внаслідок анексії Криму Росією і тривалого конфлікту у Східній Європі ситуація з безпекою в Європі змінилася”, – йдеться у звіті. Згідно з даними німецьких джерел, цього року Україна піднялася на 15-е місце, а Росія займає 5-е місце.

Також у першій десятці рейтингу ще 4 європейські країни: Азербайджан, Вірменія, Греція та Кіпр. При цьому Німеччина знаходиться на 100 місці. Найбільш мілітаризованою світовою державою залишається Ізраїль.

Це пояснюється високим відсотком військовослужбовців серед населення цієї країни. Більше всіх на військові потреби витрачають США, хоча в рейтингу вони перебувають лише на 31-му місці. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ реанімує радянські і будує нові військові об’єкти в анексованому Криму.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 21 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.