Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Українці найчастіше замовляють комп’ютерну техніку з Польщі

Минулого року найбільше комп’ютерної техніки та програмного забезпечення Україна імпортувала з Польщі, але попит був відносно невисоким.На майданчику інтернет-торгівлі Allbiz зареєстрували найбільше покупок з Польщі, Росії і Казахстану.

“У 2015 році в світі було продано менше 300 мільйонів штук персональних комп’ютерів – таке падіння відбулося вперше з 2008 року. На українському ринку комп’ютерної техніки, зокрема, його онлайн-сегменті, такі ж тенденції”, – повідомила Іванна Костюхіна, аналітик Allbiz.

Найбільше українці купили комплектуючих для ноутбуків, планшетів, ноутбуків і ігрових приставок. Найбільший попит був на початку року.

“У першому кварталі 2015 року попит на комп’ютери, комплектуючі та аксесуари був досить високим і відносно стабільним. Сумарно попит становив більше третини від загального показника за рік. Хоча вже в квітні в порівнянні з березнем він впав на 40 відсотків і залишався на такому ж рівні протягом другого і третього кварталів. У четвертому кварталі 2015 року було відзначено зростання попиту на 17 відсотків, що було викликано сезонним фактором – купівля подарунків до свят”, – додала Іванна Костюхіна.

Нагадаємо, підприємці, які торгують онлайн, в цьому році найбільше продали через інтернет шин і аксесуарів для авто. Найбільше запитів на імпорт з України надходить від компаній з Росії – практично 40% запитів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 27 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.